Justhost-Spoľahlivé hosting za prijateľnú cenu

Len Host je bezpochyby vynikajúci webové stránky hosting spoločnosť, ktorá dodáva pozoruhodný výkon a dobu odozvy služieb. Majú bohatú web hosting balík, zabalený s radom úžasných funkcií. Niekoľko z nich patrí neobmedzené domény hostingov, úplne zadarmo domény adresu, neobmedzený prenos dát mieru, neobmedzený úložný priestor, neobmedzený e-mailové kontá, atď; podporu pre rad CGI / databáz, vrátane (ale nie obmedzený k) MySQL, PHP, Perl , Python, Ruby on Rails, prístup k obrovskej zadarmo webových stránkach knižnice skriptov, podpora pre obsah integráciu systémov riadenia (napr. Joomla, Drupal), početné multi-mediálne funkcie, ako je video a audio podporu; úplne zadarmo nákupných vozíkov, bezpečnostné zariadenie (PGP šifrovacie techniky) pre e-commerce webové stránky, rovnako ako ďalších technologických funkcií.

Všetky vyššie uvedené príde za veľmi rozumnú cenu. Existujú rôzne atraktívne Len kódy Hostiteľské kupón, Justhost Zľavový kupón a len kódy Hostiteľské Zľavové k dispozícii v tomto hodnotení Justhost umožňuje ďalej ďalšie peňažné úspory.

Od ich začiatku, len hostiteľ už generovanie dokonalý web hosting skúsenosti, a platforma s jediným spoločným cieľom: prinášať spoľahlivý servis. Majú zvyčajne robustné infraštruktúru, ktorá prináša vysoký výkon, a vedľa sú hodnotené medzi najlepšie s ohľadom na najvyššiu mieru ich spokojnosti zákazníka. Jazda na týchto aspektoch, len hostiteľ zaručuje vysokú kvalitu web hosting skúsenosti-alebo si peniaze späť. Táto Len hostiteľ preskúmanie bol vykonaný podrobný pohľad na to, čo je zaručená Just Host.

Spoľahlivosť
Len Host je venovaná poskytovanie bezpečnej a spoľahlivej a spoľahlivý web hosting prostredia. Majú zamestnával rad Quad serverov, UPS Power Back-up generátory a OC-96 chrbticovej Link dodávať maximálnu účinnosť pre webové svojich zákazníkov stránok. Majú tam znalý a skúsený tím vo svojich dátových centier, ktorá neustále monitoruje sieťový systém, uistiť sa, že neexistujú žiadne narušenie k prevádzke. Ich sieť 24/7 sledovanie pomáha zaistiť, že v prípade problém sa nastať, rieši sa rýchlo. Justhost servery používajú zvukové chrbticu na zaručenie najvyššej rýchlosti a up-time pre každú jednotlivú webové stránky hostované na svojich serveroch.

Kedykoľvek Cash Back Záruka
Len hostiteľa zaručuje vašu celkovú spokojnosť alebo si vrátenie peňazí. Ak v každom prípade rozhodnúť ukončiť svoj účet kedykoľvek Len hostiteľa vráti peniaze po zvyšok svojho časového obdobia, pričom sa nastavenia a domén poplatky registrácie mien, (je to preto, že len hostiteľ vznikne náklady na tieto). Vy možno môžete žiadať svoje peniaze späť, ak si myslíte, že nie ste spokojní s ich službami.

Skutoční ľudia
Len hostiteľa záruky, že bude vždy dostanete svojich zákazníkov, a keď budete kontaktovať ich cez telefón, získate možnosť hovoriť s skutočnej ľudskej bytosti, niekto, kto hovorí anglicky jazyk a niekto, kto bude reagovať na vaše otázky, sa zaoberajú vašich otázok a vám pomôžu vyriešiť vaše problémy. Táto podpora je služba dodávaná 24/7. Ich zamestnanci zákazníckeho servisu sú veľmi teplé a priateľské a vyškolení, aby sa starať o svoje problémy, a všeobecne dať najlepšie nôh vpred pre rýchle rozlíšenie na všetky vaše otázky.

Telefón a E-mail Support Service
Len hostiteľa zaručuje, že vždy, keď sa pokúsite dostať do kontaktu s nimi, budú pick-up telefón a odpovedať na e-maily okamžite, a v príjemnom, ohľaduplne. Ich telefón a služby Kontaktný e-mail sú celkom spoľahlivé a môžete si byť istí, že váš konkrétny problém sa bude postarané odborníkmi v odbore a najlepšie profesionálov.

Každý webmaster, ktorý je hľadám webhostingu dodávateľa chápe, že spoľahlivé internetové stránky hosting a vynikajúcu zákaznícku podporu sú dva z najzákladnejších prvkov webhostingu by mal dodať. To sú kľúčové plus body na spravodlivé hostiteľskej služby. Kvalitné hostingové služby, skvelé vlastnosti, spoľahlivosť, nízku cenu, fantastické zákaznícka podpora – to všetko, aby za každé babku strávený na Just hostiteľskej hostingové služby.