FatCow web hosting zľavy a kódy kupónov

Ak by ste sa s ohľadom na pohyb on-line a vyhľadávame pre hostingové spoločnosti, ktoré by ste pravdepodobne robiť najlepšie s, to prejsť tomto hodnotenie Fatcow prvý. V tomto hodnotení Fatcow hosting naše, budeme zoznam z cenovej hodnoty, spoľahlivosť, služby a funkcie, ako aj ďalšie informácie v súvislosti s poskytnutím služieb webhostingových ponúkaných Fatcow hosting. Poskytujeme tiež skvelé ponuky FatCow propagačné – Fatcow kupónov a zaoberá FatCow zľava na tejto stránke. Pozrite sa na tento nezávislý a spravodlivý FatCow Web Hosting Recenzia nižšie uvedené pre všetky tieto.

Fatcow nesie fantastický postavenie v on-line služieb svetovej web hosting podnikania ako bytia webhostingu s nepopierateľným spoľahlivosť, dobré hodnoty nákladov, vynikajúce služby klientskej podpory a úžasných funkcií. Fatcow bola založená v roku 1998 a boli rozširuje po tom nielen v klientskej základne, ale navyše si vybudovali veľké renomé, a teraz sa obrátil na jedného najviac rozoznateľných značiek v odvetví.

Web Hosting Funkcia
Fatcow poskytuje veľa neobmedzených možností s ich plánmi, ktoré zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené miesto na disku, neobmedzený množstvo e-mailových účtov a neobmedzený počet domén hosťuje a MySQL databáz.

Dodávajú veľa úplne zadarmo e-commerce riešenia teda posilniť postavenie odberateľa na vybudovanie on-line stránky nákupné webových s výberom nákupných vozíkov, PayPal a kreditná karta na báze plug-in a zabezpečenie webovej stránky pomocou zdieľanej SSL. Navyše, oni podporujú rýchle nastavenie 3. strany aplikácie na váš vlastný web-site.

Produkty a služby
Fatcow prichádza s zadarmo webe poplatku web rozvíjajúce nástroj. Je možné vytvoriť interaktívne internetové stránky so všetkými aplikáciami sprístupnené ich servisný plán. Fatcow tiež poskytuje žiadnu cenu registrácie doménového mena pre život, rovnako ako bezplatné marketingu a reklamných úverov. Okrem toho, že zálohovať svoje cloud web hosting plán, ktorý má o jeden mesiac cash back záruku plus 99,9% až doba poistenia.

FatCow tiež postavený pomôcky na webmasterov, sada skriptov Plug-in, a bezplatné e-commerce riešenia pre internetové firmy. Na vrchole sa, že FatCow ponúka celý rad pridanej špecializované riešenia a služby, ako je riadenie webe, profesionálne e-commerce konzultácie, meno domény a webové služby.

Ovládacie panely
Je dôležité, aby ste mať veľkú mieru kontroly nad webových nastavenia hosting. FatCow môže pomôcť ju zhmotniť tým, že ponúka ľahko použiteľný cPanel VDeck. Tento počítačový softvér vám poskytuje schopnosť kontrolovať každý a každý základný aspekt vášho web hosting účtu priamo z nastavení e-mailových účtov, otvorenie svojej správy cez webové pošty hosting servera k budovaniu databáz a omnoho viac. Web FatCow hosting užívateľské rozhranie je navyše integrovaný s softvérom inštalácie aplikácie, ktorá vám umožní integrovať aplikácie, od blogov WordPress služby na redakčnom systéme Joomla.

Spoľahlivosť
FatCow je slávny pre efektívne, spoľahlivé a bezpečné odborných služieb. Poskytujú štandardné pravidelné servera back-up a sú pyšní na svoje 24/7 monitorovanie služieb, back-up generátor systému.

FatCow vyvinula systém na podporu boli vysoko kritické podniky o svojich klientov. Tento web hostiteľa využije najvyššej kvality zariadení server s skupinách úložísk NetApp priestor, aby sa veľké množstvo dát. Poznať zraniteľné požiadaviek na údaje podľa urýchľovacích podnikov, FatCow má značný prístup k dátovým záruk a ochrana s high-end firewallov vyvinuté firmou Cisco, viacúrovňové sieťové monitorovanie a pilotovaných kontroly a bezpečnosti. Dve routery poskytujú lepšiu redundancie, kým multi-gigabitové prepojenie umožňuje spotrebiteľom výhody silných výkonu webových stránok. FatCow zaručuje dostupnosť vášho podnikania na internete s uptime záruku 99,9%.

Cena Value
FatCow web hostingové služby je plán veľmi rozumné ceny za cenu 3,67 dolárov každý mesiac ($ 44 za rok). Zákazníci však môžu skutočne ušetriť oveľa viac peňazí tým, že kúpi za 2 roky alebo 3 roky. To ponúka vynikajúci prínos pre malé a stredné podniky tým, že poskytuje s tak bohatou škálu funkcií v extrémne nízkych nákladoch.

Zákaznícka podpora
Môžete využiť podporu 24/7 v mnohých rôznymi spôsobmi, počínajúc bezplatné telefónne, e-mail a chat. FatCow dokonca ponúka podporu vstupeniek proces, ktorý umožňuje veľmi ľahko písať žiadosti. Systém podpory je vyrábaný spôsobom, ktorý umožňuje, aby si dajte vedomostnej základne, Často kladené otázky stránky, inštruktážne videá a rôzne odkazy na externé zdroje.